De Hankook Ventus ION S IK01 is een all-season band die duurzaamheid en ecologische prestaties combineert. Speciaal ontworpen voor elektrische voertuigen, vermindert het rolgeluid en verbetert het de energie-efficiëntie, waardoor een comfortabele en economische rijervaring wordt geboden. Deze band is perfect voor EV-bestuurders die op zoek zijn naar betrouwbare en milieuvriendelijke prestaties. De versterkte structuur zorgt voor een verhoogde levensduur, terwijl de samenstelling van het loopvlak de rolweerstand minimaliseert voor een betere autonomie. De groeven in het loopvlak zijn geoptimaliseerd voor betere tractie op nat wegdek, wat zorgt voor veiligheid en controle. De Ventus ION S IK01 is een significante vooruitgang in de bandentechnologie voor EV's, en biedt een ideale combinatie van functies voor bestuurders die zich bewust zijn van hun milieu-impact.
Klik op een rij om de beoordelingen te filteren.
Om dit product te kunnen beoordelen, moet u eerst een bestelling hebben geplaatst. Wij informeren u dat de op de site achtergelaten beoordelingen onderworpen zijn aan een controleprocedure. De beoordelingen worden uitsluitend op chronologische volgorde gesorteerd.
Snelle verzending en levering. Kwaliteitsproduct met een recente DOT-code. Concurrerende prijs.
Zeer goede ervaring met de levering van deze uitstekende banden
Tot nu toe had ik Pirelli P-Zero Volt gemonteerd. Ik moet zeggen dat ze veel stiller en comfortabeler zijn. De grip is veel beter op warm en koud asfalt en ook op nat wegdek. Ik kan ze alleen maar aanraden; ik ben tevreden.
Goede banden voor het betreffende voertuig. Ik ben zeer tevreden.
De levering duurde even, maar verder is het prima.
Goede band, gunstige prijs, zeer stil, soepel rollend, een goed compromis in constructiestijfheid, meer gericht op comfort dan op stuurprecisie en bochtenstabiliteit, maar toch goed ondersteund. Grip is goed maar lijkt niet optimaal. Afgelegde afstand: 2.000 km.
Zeer goede band, stil, goede wegligging op zowel droog als nat wegdek. Over de levensduur moeten we afwachten.
Band te vermijden voor de TESLA MODEL 3. Ik heb mijn michelin E-PRIMACY vervangen door ION met bitterheid en spijt... de auto is gevaarlijk geworden en zwaait en schuift van achteren alsof er een watertank achter in mijn voertuig zit. Het effect wordt sterker naarmate de snelheid toeneemt, alsof mijn ophanging vervangen moet worden, verlies van gevoel en controle. NIET INSTALLEREN!!! Ik heb MICHELIN besteld om de IONS snel te vervangen.
Goede banden, stil. Afwachten hoe lang ze meegaan.
Mijn primaire wens, namelijk het verminderen van het bandengeluid, is niet in significante mate (maar wel merkbaar) vervuld. De neiging van de banden tot resonantie op wisselende ondergrondruwheid verbaast me. Ik heb echter nog niet op snelwegsnelheden over ruw Fins asfalt gereden, maar daar zal ik gedurende de zomer tijdens vakantiereizen meer inzicht in krijgen.