De Falken Ziex ZE310 Ecorun is de opvolger van de ZIEX ZE914 ECORUN.. Hij heeft een uitstekende tractie, uitstekende grip op nat of droog wegdek en een goede slijtvastheid (+30% in vergelijking met ZE914).
Specifiek loopvlakontwerp voor betere aanpassing aan alle soorten ondergronden.
Betere grip dankzij continu contact met de weg.
Grote stabiliteit in de richting, betere grip en gelijkmatige slijtage.
Sculptuur met 3 groeven en bandbreedte minder dan of gelijk aan 195 mm.
Sculptuur met 4 groeven en bandbreedte groter dan of gelijk aan 205 mm.
Betere afwatering dankzij een geoptimaliseerd voetafdruk en hoge stijfheid.
Aquaplaning verminderd dankzij een betere voetafdruk en grotere stijfheid.
Betere stuurrespons.
Onderzoek en technologische ontwikkelingen gericht op de toekomst.
Samengesteld geoptimaliseerd tot op de nanometer.
Grote duurzaamheid en tractie en perfecte grip op droge en natte wegen.
Klik op een rij om de beoordelingen te filteren.
Om dit product te kunnen beoordelen, moet u eerst een bestelling hebben geplaatst. Wij informeren u dat de op de site achtergelaten beoordelingen onderworpen zijn aan een controleprocedure. De beoordelingen worden uitsluitend op chronologische volgorde gesorteerd.
Ik ben erg blij met deze Falken-banden. 225/60-15 inch. Zeer soepel en comfortabel rijgedrag, met een minimum aan geluid. Tot 90 km/u hoor je absoluut niets – uitstekende grip in bochten ondanks de soepele zijwanden van de banden. Ik raad ze ten zeerste aan!
Topband met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!
Geen commentaar.
Zeer goede band, perfecte prijs-kwaliteitverhouding. Ik zal mijn winterbanden opnieuw kopen.
De banden presteren zeer goed op zowel nat als droog wegdek, en de auto is onder alle omstandigheden zeer goed beheersbaar.
Uitstekende prestaties in bochten en onder natte omstandigheden. Ze zijn erg stil, maar vergeleken met mijn vorige banden wegen deze banden 1.135 g per band meer. (Dunlop)
Uitstekend product
Ballon-type (hoge wang) en zeer stil.
Zeer goede band, zowel op droge als op natte weg, en vooral erg stil. Alles prima, bedankt.
Heel goed